נכסים מניבים להשקעה: לוחות נכסים מסחריים מניבים

צור קשר

למאגר אדיר של נכסים מניבים

מכירה וקנייה של עסקים, חברות ונכסים דיגיטליים

מצורפים לנוחיותכם לוחות נכסים מניבים להשקעה אשר עשויים לעניין אתכם

בעזרתנו, אם וכאשר תבקשו לקבל מימון מהבנק לצורך רכישת נכס, תזכו להנות מהתנאים הטובים ביותר בכל הקשור לשיעורי המימון, ריבית ופריסת ההלוואה.

שימו לב: הנכסים בלוחות מתעדכנים באופן שוטף. מומלץ להוסיף עמוד זה למועדפים שלכם בדפדפן.

השקעה בנכסים מניבים הפכה לשיטה האפקטיבית ביותר להניב רווחים בשעידן המודרני.

למעשה, אם ניקח את ארה"ב כדוגמה, מוערך ש 90% מהאנשים האמידים ביותר צברו את הונם על ידי השקעה בתחום הנדל"ן.

אולם, ישנן דרכים רבות להשקיע בנכסי נדל"ן מסחריים כדי להרוויח כסף. יש משקיעים שיעדיפו השקעה קצרת טווח בנכס מסחרי על ידי קנייה, שיפוץ ומכירה. משקיעים אחרים יעדיפו השקעה בנכס מסחרי מניב כהכנסה עיקרית ועוד.

מה הם נכסים מסחריים מניבים להשקעה?

נכסי נדל"ן מסחרי מניב למטרת השקעה, משמע נכסים שיניבו למשקיע רווחים באופן שוטף. ההכנסה השוטפת אשר מייצרות השקעות אלו, יכולה לבוא על בסיס חודשי, עונתי, שנתי, ולעיתים אף שבועי. בנוסף, השקעה בנכסים מסחריים מניבים יכולה להיות במתכונת הכנסה פסיבית לחלוטין או אקטיבית – תלוי באסטרטגיית ההשקעה.

נכסים מניבים להשקעה, נכסים מניבים למכירה ועוד, אפשר היום לרכוש בעזרת קליקבנק.

אנשי המקצוע של האתר יעזרו לכם לקחת הלוואה לצורך מימון רכישת נכס מניב. קבלת אשראי לנכסים מניבים, וזאת בתנאים הטובים ביותר. באתר קליקבנק גם לוחות של נכסים מניבים כמו: משרדים, חנויות, השקעה במתחמי מחסנים ותעשייה, בניינים, חניות ועוד.

ידוע הוא כי אחד מאפיקי ההשקעה הכי נפוצים היום, הוא השקעה בנדל"ן זוהי נישה סולידית ורווחית יותר מכל השקעה אחרת, שאין סיכון בצידה.

מהם נכסים מניבים להשקעה?

נכסים מניבים להשקעה הם נכסים המניבים מדי חודש הכנסה לבעליהם. נדל"ן מניב הוא נדל"ן שהערך שלו הוא לא רק מה שהוא שווה היום, כמו למשל דירת מגורים, אלא שהוא נדל"ן מסחרי מניב למשל כמו משרד מניב למכירה, אשר הוא יניב מדי חודש דמי שכירות. זה עשוי לקרות גם עם חנות, מבנה תעשייתי ועוד.

רוב הרוכשים שנענים למודעה של נכסים מניבים למכירה, רוכשים את הנכס למטרת השקעה. הם בוחנים אותה לפי שיעורה כלומר, לפי היכולת של המשקיע לקחת כמה שיותר אשראי מהבנק ולא לבזבז את ההון העצמי שלו. לצורך כך, כדי שהעסקה תהיה רווחית, צריך שהריבית על ההלוואה מהבנק תהיה נמוכה. כאשר מגיעים לבנק לצורך לקיחת הלוואה, יש מקום גם להתמקח על גובה הריבית של ההלוואה אומר יועץ של חברות נכסים מניבים. צריך להבין מה אנו יכולים לדרוש ועל מה לשים את הדגש במשא ומתן.

מרכז מסחרי למכירה – איך מקבלים הלוואה מהבנק?

נאמר שחיפשתם נכסים מניבים להשקעה , ויש לכם עניין ברכישת מרכז מסחרי למכירה או משרד מניב למכירה ונראה לכם שלצורך כך תצטרכו לקחת הלוואה מהבנק. כדי למקסם את האשראי הבנקאי, עלינו לדעת כי בדרך כלל ההצעה הראשונית תנוע בין 50-70% משווי הנכס. חשוב לדעת כי ניתן גם להגיע ל-100% מימון, אומנם זה נדיר אבל תמיד אפשר יהיה להגיע לסכום יותר גבוה מהסכום הראשון שהוצע.

גם על הפריסה צריך להתווכח עם הבנק. הוא בוודאי יציע פרישה של בין 10-12 שנה. לבנקים יש נטייה מובהקת לפרוס את ההלוואה לכמה שיותר שנים, משום שהוא רואה בכל הלוואה סיכון ומעדיף שזה יהיה למעט שנים. הריבית אגב ככל שהיא נמוכה יותר, כך העסקה יותר משתלמת. חשוב להביא כמה שיותר אלטרנטיבות כדי להשיג ריביות יותר נמוכות.

בנוסף כאשר לוקחים הלוואה , הבנק תמיד יגבה עמלת פתיחת תיק. צריך לבוא מוכנים עם המידע הזה, כך נוכל גם להוריד את הסעיף הזה. דבר נוסף וחשוב הוא שזו תהיה הלוואה גמישה שאפשר יהיה למחזר, לפרוע, להגדיל אם רוצים ועוד.

נכסים מניבים למכירה – איך מוצאים?

איך מוצאים חברות נכסים מניבים? ואיך מוצאים נכסים מניבים להשקעה. אלה הן המגמות הכי פופולריות היום בקרב משקיעים והשיטה הכי אפקטיבית להניב רווחים. בארה"ב כ-90% מהאנשים האמידים, הגיעו להונם בזכות השקעה בתחום הנדל"ן. נדל"ן אף פעם לא מתקלקל, מאבד מערכו או מתיישן. להיפך, ככל שעובר הזמן הוא שווה יותר. לכן אין זה פלא שגם בארץ יש מתעניינים רבים שרוצים להשקיע בנדל"ן בנכסים כמו משרד, או מרכז מסחרי, מחסנים ועוד. זוהי השקעה שיש רווחים בצידה. יש כאלה שעושים זאת למען הכנסה צדדית ויש שעושים זאת כהכנסה העיקרית שלהם.  נכסים אלה אמורים להניב למשקיע רווחים שוטפים מדי חודש, עונה או שנה. השקעה זו תלויה באסטרטגיה. יש האומרים כי לא קל לרכוש נכס מניב בארץ, אבל בהחלט דרושה עבודת איתור יסודית כדי להגיע למצב שיש לכם הכנסה כל חודש ממשרד, או חנות שהשקעתם בהם.

מחסן, חנות או משרד מניב למכירה

מי שרוצה לרכוש נדל"ן מניב, יכול להיעזר בקליקבנק, באתר שלהם הם מפרסמים לוחות של נכסים מניבים למכירה, ויש באתר גם מידע מועיל, איך להשיג אשראי לנכסים מניבים ועוד. אם אין לכם שום מושג ברכישת נכסים, שכרו את שירותיו של משרד תיווך או יועץ נדל"ן שיוכל לעזור לכם להגיע לנכסים טובים.  אם למשל מדובר בחנות שאתם מעוניינים לרכוש, עליכם לעשות תחקיר על האזור, על הדרישה לחנויות במיקום הזה ולא לקנות חתול בשק. את הבירור והבדיקות הללו אתם חייבים לעשות לגבי כל נכס ונכס שאתם מתעניינים בו. אם אתם מתעניינים באיזה משרד מניב למכירה, אתם צריכים לוודא שאכן המידע שאתם מקבלים הוא אמתי. שהמחיר שדורשים מכם כדאי, ושיש לכם את ההון והלוואה הדרושים לרכישת הנכס הזה. השלב הבא הוא למצוא שוכר אשר יוכל לשכור מכם את הנכס הזה, וכך תוכלו ליהנות כל חודש מהכנסה רציפה. כאשר מדובר למשל בנכס מניב כמו מחסן, שגם לגביו אגב יש דורשים רבים. חשוב שהוא יהיה רחוב מפקקי תנועה, ארנונה נמוכה, תשתיות קיימות במחסן ועובדים זמינים. מי שרוצה נכסים מניבים להשקעה, צריך לבדוק ביסודיות כל נכס ולוודא שהוא אכן מניב.

מינוף כלכלי כמניב תשואה

מינוף הוא כלי פיננסי חשוב מאוד להגדלת תשואה בעיקר כאשר מדובר בנכסי נדל"ן. העובדה שאפשר לקבל מימון בנקאי בריבית נמוכה, מאפר לכל אחד היום להרוויח מהשקעה בנדל"ן.
מינוף פיננסי הוא כאשר אתם רוכשים נכסים מניבים ויכולים למנף כך הלוואות שהתשואה בגין הנכסים שירכשו באמצעותם, תהיה גדולה יותר מהריבית.
כדי לגייס את הסכום הנדרש, יש צורך בהלוואה בנקאית ומומלץ לנסות ולקבל אותה בלווי תוכנית עסקית מקיפה עם ערבויות מתאימות. קליקבנק מאפשרת לעצמאיים לגייס אשראי עסקי משתלם כדי שתוכלו להיות בין המרוויחים הגדולים של רכישת נכסים מניבים.

4.8/5 - (5 votes)