מחזור משכנתא – הצטרפו אל אלפי האנשים שהצליחו לחסוך אלפי שקלים בשנה!

צור קשר
מחזור משכנתא

מחזור משכנתא – הצטרפו אל אלפי האנשים שהצליחו לחסוך אלפי שקלים בשנה!

קרדיט לתמונה pexels

תשלומי המשכנתא החודשיים לוחצים עליכם, הבשורה הטובה היא שאתם יכולים להקטין את גובה התשלום החודשי.

בחיי כל אחד מאתנו ובחיי המשק הישראלי חלים לא מעט שינויים במשך השנים. בעזרת מחזור המשכנתא אפשר לממש את השינויים השונים, לשפר את תנאי המשכנתא, להוריד את גובה הריבית, להקטין את ההחזר החודשי, לקצר את חיי המשכנתא ולהתאים את הלוואה ליכולות ההחזר העכשוויות שלכם.

צוות היועצים ב"חברת איתנים", החברה המובילה בתחום המשכנתאות, מציע לכם לבדוק אחת לשנה את כדאיות מחזור המשכנתא. אנו בטוחים שגם אתם תצליחו לשפר את התנאים ולחסוך מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא.

נא להכיר: מחזור משכנתא – הכלי שיאפשר לכם לחסוך אלפי שקלים בשנה!

בפעולת מחזור המשכנתא אנו ממירים את המשכנתא הישנה במשכנתא חדשה בתנאים טובים בהרבה. כאשר אנו מתאימים את המשכנתא החדשה לתנאי השוק העדכניים או לתנאים הכלכליים העכשוויים של הלווים, נוצרת אפשרות לחסוך כסף רב.

השינויים העיקריים הנחשבים כשינוי במסלול המשכנתא הם הורדת הריבית של המשכנתא, קיצור או הארכה של תקופת המשכנתא ושינוי של גובה ההחזר החודשי.

יש שני סוגים של מחזור משכנתא, מחזור פנימי ומחזור חיצוני.

מחזור פנימי הוא מחזור שבו אנו ממחזרים את המשכנתא בבנק שבו היא נמצאת, אך דואגים לקבל תנאים טובים יותר. מחזור חיצוני הוא כאשר אנחנו מעבירים את המשכנתא לבנק אחר, לבנק שהציע לנו תנאים טובים יותר.

מתי כדאי לבצע מחזור משכנתא?

כאשר מתרחשת ירידה ריבית במשק או בשוק המשכנתאות כדאי לבדוק האם הריבית שאתם משלמים על המשכנתא משקפת את גובה הריבית העכשווי בשוק או שאתם משלמים ריבית גבוהה יותר. אם הריבית שלכם גבוהה מהריבית המוצעת בשוק, זה הזמן למחזר את המשכנתא.

אם אתם נדרשים לשינוי בהחזר החודשי. אם אתם מרגישים שאתם יכולים לשלם יותר מאשר הסכום שאותו אתם משלמים כיום, או להפך, אם התשלום החודשי מעיק עליכם ואתם לא מצליחים להסתדר עם ההוצאות החודשיות, מומלץ לבדוק אפשרות למחזור משכנתא ולשנות את גובה ההחזר החודשי.

אם תמהיל המשכנתא ומסלול המשכנתא שבניתם בעת לקיחת המשכנתא אינו מתאים לאפשרויות הכלכליות שלכם כיום ולתנאי השוק, אתם יכולים לשנות אותו.

אם ירשתם סכום כסף גדול, קיבלתם בונוס גדול מהעבודה או כל סכום אחר גדול של כסף, מומלץ לכם למחזר בעזרתו את המשכנתא וליהנות מחיסכון של עשרות אלפי שקלים. אתם יכולים לפרוע את כל המשכנתא, לפרוע חלק מהמשכנתא או לקצר את חיי המשכנתא באמצעות הגדלת סכום ההחזר החודשי.

יועצי המשכנתאות של "חברת איתנים" ידעו להמליץ לכם איך למחזר את המשכנתא בדרך הטובה והמתאימה לכם ביותר.

מחזור משכנתא – 5 מיתוסים שחשוב להפריך!

מחזור משכנתא זהו כאב ראש מיותר ואם יש לנו תנאים טובים, לא כדאי לשנות. לא נכון! הלוואת המשכנתא היא הלוואה בסכום כסף גדול המוחזרת עם ריבית לא זניחה על פני שנים רבות. יועץ משכנתאות מקצועי יבדוק האם התנאים שלכם הם התנאים הטובים ביותר או שאתם יכולים להשיג תנאים טובים יותר. כדאי לדעת כי באמצעות מחזור משכנתא תוכלו לחסוך בממוצע כשלושים אחוז מהעלות שלה.

הכי טוב לקחת משכנתא עם החזר חודשי נמוך. לא נכון! מה שהכי חשוב הוא כמה בסך הכול תשלמו על עלות המשכנתא. ככל שההחזר החודשי יהיה נמוך יותר, כך ההלוואה תתפרס על פני זמן ארוך יותר והתשלום הסופי יהיה גבוה יותר. אם יש לכם אפשרות הגדילו את גובה ההחזר וקצרו את תקופת התשלום.

תמיד עדיף להישאר עם אותו הבנק. לא נכון! לא כל הבנקים יציעו לכם את אותם התנאים, ייתכן מאוד שבבנק אחר תוכלו לקבל משכנתא חדשה בתנאים טובים בהרבה.

אין יותר מדי אופציות בלקיחת משכנתא. לא נכון!  כיום יש למעלה מעשרה מסלולי משכנתאות זמינים עבור רוכשי הדירות, לכל מסלול יש תנאים שונים וגובה ריבית אחר. אנו ב"חברת איתנים" נדע לאתר עבורכם את המסלול הטוב והמתאים לכם ביותר כדי להעניק לכם את התנאים הטובים ביותר.

יועצי משכנתא עצמאיים לא תמיד יודעים לייעץ באשר למשכנתאות ולמחזור משכנתאות. זהו מיתוס נכון בחלקו! שוק יועצי המשכנתאות הוא שוק פרוץ ולא כל יועץ משכנתאות מכיר היטב את השוק, את המסלולים השונים ולא לכל אחד יש את יכולת המיקוח עם הבנק על התנאים ועל גובה הריבית, אך קיימים יועצי משכנתאות המגיעים מהעולם הפיננסי, יועצים שבקיאים בעולם הבנקאות שידעו לספק לכם את כל המידע באשר ללקיחת משכנתא ולמחזור משכנתא.

צוות יועצי המשכנתאות ב"חברת איתנים" הצליחו לחסוך כבר למעלה מ- 500,000,000 שקלים ללקוחותיהם. הם יצליח לחסוך גם לכם!

5/5 - (1 vote)

שתף

צוות קליקבנק