מימון בנקאי לרכישת נדל"ן מניב

צור קשר
מימון בנקאי לרכישת נדל"ן מניב

מימון בנקאי לרכישת נדל"ן מניב

מינוף כלכלי כמגדיל תשואה

מינוף מהווה כיום אחד הכלים הפיננסים להגדלת תשואה בצורה מהירה ואפקטיבית – במיוחד בתחום הנדל"ן המניב. היכולת לקבל מימון בנקאי בריבית הנמוכה מהתשואה הצפויה מאפשר כיום כמעט לכל יזם להפוך לאיל נדל"ן במהירות. כיצד עושים זאת וכיצד גם אתם יכולים לקבל מימון בנקאי עם הון עצמי נמוך או ללא הון עצמי כלל? גלו את הסודות של המשקיעים הגדולים

מהו מינוף פיננסי?

הדרך הקלה ביותר להסביר את העוצמה הטמונה במינוף פיננסי היא באמצעות דוגמה. נניח שיש ברשותכם מיליון שקלים. אתם יכולים להסתפק ברכישת דירות יוקרה בתל אביב מול הים, או במשכנתא פשוטה ולרכוש נכס מסחרי מניב אחד בלבד במרכז הארץ בעלות של כשלושה מיליון שקלים. נכס זה יכול להכניס שכירות הנעה בין 12,500 ₪ לבין 15,000 ₪ לחודש.

דמיינו כי את אותם מיליון שקלים הייתם יכולים למנף לשתי הלוואות של שניים וחצי מיליון ₪ כל אחת ורוכשים שני נכסים בשווי שלושה מיליון ₪ כל אחד. השכירות החודשית עולה פי שניים – ואתם מקבלים בין 25,000 ₪ לבין 30,000 שקלים. בניכוי החזר חודשי של ההלוואה הפרוש לאורך מספר עשורים תוכלו להחזיר את ההלוואה וליהנות מתשואה חודשית יפה.

מינוף פיננסי הוא דרך מהירה לגיוס הון שהופך לסכום מזומן מדי חודש ומאפשר לכם ליהנות מהתשואה.

אז… מדוע לא כולם עושים זאת?

על מנת לגייס סכום גבוה יש לקבל אישור על הלוואה בנקאית. בסכומים קטנים יותר, כמו משכנתא למגורים או להשקעה ניתן להגיש בקשה אישית ולקבל מימון בסיסי. על מנת לקבל אישור למימון בסכום גבוה או להפחית את ההון העצמי שעליכם להשקיע יש להכיר את הדרך בה הבנקים מקבלים החלטות על אישורי ההלוואה.

לכן, אם אדם פלוני ניגש לבקש הלוואה על סך מיליוני שקלים ללא ערבויות מתאימות – סביר להניח שבקשתו תדחה. לעומת זאת, אם ידע לבנות תכנית עסקית מקיפה לבנק ולהציג את העסקה בצורה הנכונה תוך מתן ערבויות מתאימות (כולל הנכס המניב) – סיכויי אישור ההלוואה מהבנק עולים.

איך אנחנו עוזרים לכם למנף את ההון הקיים?

קליקבנק הוקמה על מנת לסייע לעצמאים לגייס אשראי בקלות ובדרך נכונה. לאחר חמש שנים של עבודה מול בעלי עסקים ויזמים בחטיבה העסקית של אחד הבנקים הגדולים בארץ מנכ"ל החברה מר יאיר שדה עבר לצד השני השולחן. במקום להיות זה שמאשר את ההלוואות לצורך רכישת נדל"ן מניב הוא מסייע לבעלי חזון כמוכם לממשו.

אנו יודעים כי לפעמים הדרך לבנות הון אינה קלה. שני יזמים עם אותם הנתונים בדיוק עשויים לגלות כי לאחד אושר מימון בתנאים מופלגים ולמשנהו לא אושרה הלוואה כלל. ההבדל טמון בדרך בה הוצגו הנתונים ובבנקאי הספציפי שאליו הם הוגשו.

מר שדה, בעלת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במשפטים מתבסס על הכרות מעמיקה עם הדרך בה מתקבלות ההחלטות הבנקאיות מאחורי הקלעים. הבנק, המבקש למזער את הסיכון מעוניין להבטיח כי ההכנסה הצפויה לנכס מניב אכן עשויה להתממש ולהחזיר בערבויות לנכסים שיכולים להוות ערבון להחזר.

אילו סוגי נכסים מניבים אפשר להציג לבנקים?

הלוואות אלה אינן ניתנות בדרך כלל לבעלי נכסים למגורים אלא לנכסי נדל"ן מסחריים. אם העסק בבעלותכם פועל מתוך הנכס או שהוא מושכר לחברה חיצונית ניתן להוכיח כי השכירות החודשית שתתקבל תוכל לשמש כבטחונות להלוואה.

בתנאים מסוימים הבנק עשוי לדרוש שיעבוד של נכס נוסף הנמצא בבעלותכם עליו שילמתם את מרבית ההלוואה או שסיימתם לשלם עליו. נכסים שנרכשו במזומן אף הם יכולים לשמש כערבויות לבנקים. אם הצלחתם להציג ערבויות איכותיות מספיק, יתכן ותוכלו להגשים את החלום של מינוף מושלם – 100% מימון בנקאי על ידי הבנק.

100% מימון פיננסי? יש חיה כזו

דמיינו שחיפשתם ומצאתם פרויקטים חדשים בתל אביב למשל. דמיינו כי הייתם יכולים ליהנות מפירותיו של עץ שנה אחר שנה מבלי לרכוש את העץ מכספכם? זה הדימוי הטוב ביותר להלוואה מועדפת עם 100% מימון בנקאי. אתם זוכים ליהנות מהתשואה כולה (בניכוי החזר ההלוואה) מבלי להשתמש בהון העצמי שלכם.

הלוואות כאלה ניתנות על ידי הבנקים רק כאשר יש בטחון מלא במודל הרווח שלכם וערבויות מספקות. בקליק בנק אנו יוצרים עבורכם את התוכנית העסקית הנכונה ומוודאים שכאשר תגיעו לבנק ותבקשו את ההלוואה תשתמשו בכל ארגז הכלים שלכם כדי להרשים את הבנקאי שלפניכם. כך נפתחת לפניכם האופציה למימון מלא.

איך מתחילים את התהליך?

אנו נפגשים אתכם לפגישת יעוץ מקיפה הכוללת הבנה של היעדים הכלכליים שלכם. בקשת האשראי שלכם נערכת בהתאם לתוכנית שנקבעת מראש הכוללת את הצגת המטרה שלכם אל מול הערבויות שאתם יכולים להציג. לאחר מכן, אנו נעשה במקומכם שופינג בין כל הבנקים ונמצא את שני הבנקים המומלצים שמהם כדאי לקחת את האשראי הספציפי. לאחר מכן, נגיע עמכם לפגישה על מנת  שיכירו אתכם ונעשה מקצה שיפורים אחרון כדי למקסם את נתוני העסקה.

לכל יזם יש פוטנציאל לזכות למינוף. חלק מהיזמים זוכים למימון בשיעור גבוה יותר מאחרים ללא ערבויות מלבד הנכס המדובר. אחרים, מקבלים הסכמה עקרונית תוך בקשה להון עצמי בגובה נמוך. בפגישה עמנו נוכל לבחון את המצב האישי שלכם ולהציג בפניכם הזדמנויות נוספות אותם לא הכרתם קודם לכן.

לתיאום פגישת יעוץ צרו עמנו קשר בטלפון 0723944956 או מלאו את הטופס בעמוד צור קשר.

5/5 - (2 votes)

שתף

צוות קליקבנק