ליווי של מאמן עסקי בפתיחת עסק

צור קשר
ליווי של מאמן עסקי בפתיחת עסק

ליווי של מאמן עסקי בפתיחת עסק

ליווי של מאמן עסקי בפתיחת עסק

אם חשבתם שהחברות הגדולות ביותר בעולם הגיעו למעמדן כמבטה קסם, אז טעיתם לחשוב. גם החברות הגדולות בעולם עבדו קשה כל הדרך למעלה, וממש כמוכם, נקודת ההתחלה שלהם היתה פתיחת עסק, מבלי לדעת מה יוליד יום וכיצד הגלגל יסתובב.

יחד עם זאת לא מומלץ לפתוח עסק ולקוות לטוב. כמה מוכשרים שתהיו בתחומכם, אתם צריכים שתהיה לכם תכנית עסקית וכלכלית מאוד מוגדרת וברורה. בנוסף, עליכם לדעת כיצד למצות על הצד הטוב ביותר את הפוטנציאל שלכם. לשם כך, מאוד מומלץ לשכור את שירותיו של מאמן עסקי.

מהו אימון עסקי?

לא בכדי אומרים שטובים השניים מן האחד, ברוב המקרים שיתוף פעולה עם אדם נוסף הוא זה שיוביל אתכם למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם, במיוחד אם אותו אדם הוא מאמן עסקי. אימון עסקי זהו תהליך אשר במהלכו אתם לומדים לזהות ולהתגבר על מכשולים, להציב מטרות ברות השגה, לפעול כדי להשיג אותן, ולשמור על מוטיבציה גבוהה לכל אורך הדרך. המאמן העסקי מלווה אתכם לכל אורך הדרך, עוזר לכם לזהות את נקודות התורפה, כמו גם את העוצמות שקיימות בכם ומאפשר לכם לגשת למשאבים שכבר קיימים בכם ולהשתמש בהם.

מדוע אנשים רבים פונים למאמן עסקי?

לאורך השנים יותר ויותר אנשים בוחרים לפנות לאימון עסקי כדי לקדם את עצמם ולשנות גישה לחיים. פעמים רבות הם זקוקים לליווי מקצועי כאשר יוצאים לדרך חדשה, כמו שקורה בעת פתיחת עסק. בעזרת ליווי מקצועי אפשר לעבור תהליך עוצמתי אשר מצמצם את הפער בין הרצוי למצוי ובכך מאפשר לכם להתקדם ולהוביל את העסק שלכם להצלחה. פתיחת עסק כרוכה בהמון דברים שצריך לקחת בחשבון, ומלבד מימוש הכישורים שלכם, על העסק גם להיות רווחי.

אימון עסקי עוזר לכם להתמקד, לדעת על מה בדיוק לשים דגש, הוא מניע אתכם לפעולה ועוזר לכם להגשים מטרות שהצבתם לעצמכם ברמה האישית והעסקית. מעבר לכך, מאמן עסקי יעזור לכם להבין את עצמכם יותר טוב, לאתר גורמים ודפוסי חשיבה מעכבים וחששות ופחדים שרק מסיטים את העסק שלכם מההצלחה.

למי מתאים אימון עסקי?

אימון עסקי מתאים לכל מי שרוצה בו. הוא לא עוסק רק בתאוריות אלא באמת נותן ארגז כלים פרקטיים שתוכלו ליישם כדי לשפר את הביצועים של העסק ולהוביל אותו להצלחה הרצויה. מה שחשוב להבין לפני שיוצאים לדרך הוא שעליכם להיות מחויבים לתהליך, כדי שהוא יצליח ובאמת יפעל לטובתכם. ככל שתהיו מחויבים ותבצעו את המשימות, כך תוכלו להגיע להישגים כמה שיותר מהר.

לכולנו יש חלומות אך לא כולנו יודעים כיצד באמת להוציא את אותם חלומות אל הפועל. מאמן עסקי נותן לנו הכוונה, ומלווה אותנו לכל אורך הדרך, הוא אינו מאפשר לנו לדחות יותר או לתרץ לעצמנו תירוצים, התהליך דורש עבודה עצמית, התמדה, שינוי דפוסי חשיבה, נקיטת יוזמה וביצוע פעולות בהתאם למסלול שהוגדר יחד עם המאמן שמלווה אתכם.

איך בוחרים מאמן עסקי?

אחרי שהבנתם מדוע חשוב לשכור מאמן עסקי בעת פתיחת עסק, עליכם לבחור את האדם הנכון לתפקיד. לבחירת המאמן הנכון ישנה חשיבות רבה, כי הכימיה ביניכם תאפשר לכם לסמוך עליו ולהיות הרבה יותר מחויבים לתהליך. כדי לבחור את המאמן המתאים עליכם קודם כל לסנן את שפע האפשרויות שעומדות לרשותכם. תוכלו לעשות זאת על ידי קבלת המלצות ממכרים או מקולגות שעברו תהליך כזה בעצמם. כדאי גם מאוד להבין מהי השיטה שהמאמן מתבסס עליה ולהאמין בה באופן אישי. כמו כן רצוי לדעת מהי ההסמכה של אותו מאמן בתחום ומהיכן רכש את הידע והניסיון שלו. ולבסוף, הקשיבו לאינטואיציה שלכם, כי היא תעזור לכם לבחור את המאמן העסקי המתאים.

5/5 - (1 vote)

שתף

צוות קליקבנק