שלבים הראשונים להפוך לעוסק מורשה

צור קשר
שלבים הראשונים להפוך לעוסק מורשה

שלבים הראשונים להפוך לעוסק מורשה

פתיחת סוחר מורשה בישראל אינה שונה בהרבה מפתיחת סוחר בשום מקום אחר.

השלב הראשון יהיה לקבוע אם אתה אדם פרטי, חברה או ארגון אחר. השלב הבא יהיה הרשמה כעוסק לסוג המוצר שאתה רוצה למכור. יהיה עליך להציג תיעוד רשמי ממדינת מולדתך המאמת כי אתה רשאי לנהל עסק זה בחו"ל.

בעבר היה על עוסק לרכוש רישיון מיבואן רכב ולאחר מכן לקבל אישור ממשרד התחבורה. כיום כל מה שאתה צריך הוא לנתק את הרישיון הנוכחי שלך ולאחר מכן להגיש בקשה לקבלת רישיון חדש.

לישראל יש משאבי טבע רבים, המבוקשים מאוד ברחבי העולם. פתיחת עוסק מורשה היא דרך לקבל גישה למשאבים אלה ולמכור אותם.

השלבים בפתיחת עוסק מורשה הם פשוטים ופשוטים למדי. יהיה עליך לקבל את כל המסמכים הדרושים, תעודת רישום חברה, כתובת משפטית, רשימת בעלי מניות בחברה או מי שיהיה אחראי על ניהול עסקים, רישיון סוכנות להתמודדות עם מטבע חוץ, כתב ערבות מהבנק שבו אתה יש לך את החשבונות שלך. אלו הן חלק מהדרישות הבסיסיות שעליך למלא כדי לפתוח עוסק מורשה. לאחר ביצוע כל אלה, תוכל להגיש את בקשתך למשרד המסחר והתעשייה לאישור.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לרשום את העסק שלך בממשלה המקומית שלך. ניתן לעשות זאת על ידי מילוי טופס בקשה לשם חברה והגשתו עם האגרה המתאימה למשרד המדינה, המחוז או העירייה שבה אתה מקים. כמו כן, יהיה עליך לקבל מספר מזהה מס ממס הכנסה, שיימשך כ -10 ימים בממוצע.

לאחר מכן, עליך למצוא חברת ביטוח המציעה ביטוח אחריות עסקית. כאן הדברים הולכים להיות מעניינים מכיוון שישנם סוגים רבים ושונים של כיסוי לכמה עלויות הביטוח משתנות בהתאם לסוג הסיכונים שהעסק שלך מציג. מומלץ להתייעץ עם סוכן לפני קבלת החלטה לגבי סוג הכיסוי המתאים לצרכיך.

שלבים הראשונים להפוך לעוסק מורשה

אחד השלבים הראשונים להפוך לעוסק מורשה הוא פתיחת חשבון בנק לעסק שלך. זה יאפשר לך לשלם את המסים שלך ולהציע אפשרויות אשראי ללקוחות שלך.

פתיחת עוסק מורשה פירושה גם שאתה בעל רישיון חוקי על ידי היצרן, הדבר יאפשר לך למכור את הסחורה שלהם. עליך להיות מסוגל להציג הוכחות לרישיון זה על מנת שאנשים יקנו ממך.

פתיחת עוסק מורשה היא אחד השלבים להעברת העסק שלך לשלב הבא. הוא מגיע עם מערך אתגרים והזדמנויות משלו.

כמה בעיות שעשויות להיתקל בהן הן:

  • מציאת מיקום.
  • מציאת מימון עלויות ההפעלה.
  • פועל בתקציב מוגבל.
  • קבלת רישוי מתאים לעסק שלך.

מהן כמה הזדמנויות שאולי יש לך?

  • בניית מערכות יחסים עם לקוחות ברמה האישית יותר.
  • היכולת לספק ללקוחות שירות לקוחות טוב יותר בשל הימצאותם הפיזית באזור בו מתגוררים הלקוחות שלכם.

קרדיט לתמונה: pexels

דרג

שתף

צוות קליקבנק